Angličta v anglii

FCE, CAE, PET testy v BEET

Informace na této stránce se týkají jazykové školy BEET v Bournemouth.

BEET intenzivní a extraintenzivní kurzy zajistí stoprocentní přípravu na testy. Osnova kurzů je přímo připravena podle požadavků konkrétního testu tak, abyste měli maximální šanci na úspěch. Pracuje se se speciálními učebnicemi, lektoři mají detailní znalosti jednotlivých testů.

BEET je významným zkušebním centrem pro Cambridge testy, s prvotřídními výsledky. Ty vycházejí z vysoké motivace studenta, inovativní výuky, stálé kontroly studijních výsledků a detailního plánovaní kurzu.

Pro přípravu na testy FCE a CAE BEET využívá "mikroúrovně", každou mírně odlišnou od ostatních, řazenou podle očekávaného hodnocení od "C" do "A". Pro test CPE je ve třídě mezi 4 a 12 studenty, běžný průměr je 8.

Pro kurzy v délce 14 a 16 týdnů jsou obvykle první 2 nebo 4 týdny zaměřené na konsolidaci gramatiky a slovníku spolu s úvodem do problematiky testů.

Mezi vyučujícími BEET jsou zkoušející Cambridge testů, můžete ovšem využít i univerzitní zkušební komise. Naši zkoušející nebudou předem vědět, co bude obsahem konkrétní zkoušky.

Pro detailní informace nás kontaktujte, rádi vám zašleme přesný kalendář jednotlivých zkoušek a přípravných kurzů. 


Napište nám o další informace a termíny!

 

aa-terminy-kurzu-2-300
 

PET - Cambridge Preliminary English Test

PET test je umístěn na dvou třetinách cesty mezi začátečníkem a úrovní Cambridge First Certificate. Zahrnuje tři oblasti: Speaking. Listening, Reading and Writing. Přípravný kurz je zaměřený na procvičení všech z nich včetně pokusného testu. 

 

FCE - First Certificate in English  

Kódy kurzů:
FCE (B) 20 vyučovacích hodin týdně (základní kurz)
FCE (A) 24 vyučovacích hodin týdně (intenzivní kurz)
FCE (AA) 28 vyučovacích hodin týdně (extraintenzivní kurz)

Jde o široce akceptovaný test angličtiny, v BEET jeden z nejpopulárnějších.

 

CAE - Cambridge in Advanced English  

Kódy kurzů:
CAE (B) 20 vyučovacích hodin týdně (základní kurz)
CAE (A) 24 vyučovacích hodin týdně (intenzivní kurz)
CAE (AA) 28 vyučovacích hodin týdně (extraintenzivní kurz)

Velice oblíbený kurz pro přípravu na testy. Úroveň Advanced je kvalifikace nejvhodnější pro opravdu dobré zvládnutí angličtiny a nezbytná pro pracovní účely.

 

CPE - Certificate of Proficiency  

Kódy kurzů:
CPE (B) 20 vyučovacích hodin týdně (základní kurz)
CPE (A) 24 vyučovacích hodin týdně (intenzivní kurz)
CPE (AA) 28 vyučovacích hodin týdně (extraintenzivní kurz)

Jde o nejpokročilejší úroveň testů, na které BEET studenty připravuje. Je vhodný pro vstup na univerzitu i do profesí jako je učitelství, diplomacie a překladatelství. Je velmi důležitý pro profesionály v oblasti práva a médií.

 

Cambridge Booster  

Kódy kurzů:
CB (B) 20 vyučovacích hodin týdně (základní kurz)
CB (A) 24 vyučovacích hodin týdně (intenzivní kurz)
CB (AA) 28 vyučovacích hodin týdně (extraintenzivní kurz)

Kurz je určen pro studenty, kteří mají v úmyslu využít lednový First Certificate nebo navázat pokročilými kurzy, ale jejich úroveň zatím není dostatečná. Ve spolupráci se školou můžete realizovat vstupní test, který určí vaši úroveň.

Čtyřtýdenní kurz se koná v období před Vánoci, můžete proto po svátcích navázat FCE nebo CAE kurzy, zaměřenými na testy v březnu.

aa-counselling_240 


IELTS  

K dispozici po celý rok pro úrovně Intermediate až Advanced. IELTS je nyní standardním testem, který vyžadují pro vstup britské univerzity. Výsledek testu je vyjádřen počtem bodů a protože každá z univerzit má odlišné požadavky, BEET je může pro vás s univerzitou konzultovat. Kontaktujte nás pro další informace.

 

IELTS Full-Time  

Kontaktujte nás pro detailní informace.

 

BEC - Business English Certificate, Preliminary  

Kurz se zabývá stejnými oblastmi jako kurz English for Business spolu s dodatečnou přípravou pro Cambridge Business English Certificates. Můžete navštěvovat oba kurzy, aniž by se látka opakovala.

 

BEC - Business English Certificate, Vantage  

Kurz se zabývá stejnými oblastmi jako kurz English for Business spolu s dodatečnou přípravou pro Cambridge Business English Certificates. Můžete navštěvovat oba kurzy, aniž by se látka opakovala.

 

BEC - Business English Certificate, Higher  

Kurz se zabývá stejnými oblastmi jako kurz English for Business spolu s dodatečnou přípravou pro Cambridge Business English Certificates. Můžete navštěvovat oba kurzy, aniž by se látka opakovala.

 

Chcete vědět víc a poradit s výběrem? Vyžádejte si také informační brožuru!